رفتن به محتوا

درباره سایت پرواز رامیان

سایت پرواز رامیان از سال ۱۳۸۲ توسط استاد سیامک مکاری شناسایی شد و از همان ابتدا پتانسیل منطقه پروازی آن به قدری بالا بود که با حضور خلبانان و اساتید پرواز بر روی این سایت و پرواز در آن ،همگی آنرا تایید و تا به امروز اکثر خلبانان پاراگلایدر کشور بارها و بارها در این سایت پرواز کرده‌اند خاطرات خوشی را با خود به همراه برده‌اند . برگزاری چندین دوره مسابقات قهرمانی کشوری و استانی پاراگلایدر در این سایت و آزمونهای دوره‌های ادونس ، تندم و اینترمدیت توسط مدرسان و مربیان انجمن ورزشهای هوایی بارها در همین سایت به انجام رسیده که همگی دلیل بر استاندارد و امن بودن این محل برای انجام پروازهای پاراگلایدر می‌باشد.
از سال ۱۳۸۲ تا سال ۱۳۹۲ مالک این سایت (حاج رمضان) بود که استاد سیامک مکاری بمدت ۱۰ سال این زمین را اجاره و در اختیار عاشقان پرواز قرار داده بود و در سال ۹۲ این زمین توسط یکی از شاگردان استاد مکاری (مهران سلطانی)خریداری و به نام سایت سلطانی تغییر نام پیدا کرد.
در شهریور سال ۱۳۹۹ این سایت توسط نصیر مهرگان خریداری و در اولین قدم، پوشش سطح تیک‌آف تبدیل به چمن مصنوعی شد و امکاناتی از قبیل احداث رستوران چوبی ، محل اقامت موقت خلبانان ، محل استقرار کمپینگ ، سرویسهای بهداشتی ، محل پارکینگ خودروها و … به نام فلای‌لند رامیان تغییر نام داد و در حال حاضر مدرنترین سایت پاراگلایدر کشور است و اولین سایت پاراگلایدر چمن مصنوعی قاره آسیا شناخته می‌شود .
در فاز دوم نیز امکاناتی از قبیل احداث ده واحد اقامتی بومگردی ،کافه و رستوران و سالن بیلیارد در سال ۱۴۰۰ کلنگ خواهد خورد .
در فاز سوم احداث و بهربرداری خط تل‌اسکی از محل لندینگ خلبانان پاراگلایدر تا محل تیک‌آف نیز در برنامه‌های توسعه این سایت زیبا گنجیده است .
امید است که مجموعه فلای‌لند رامیان در جمع برگزیده ترین سایتهای پاراگلایدر دنیا قرار گیرد و امکانات و تجهیزاتی در شان پتانسیل این سایت فنی و زیبا فراهم گردد.

0 +
پرواز موفق
0 %
مشتریان رضایتمند
+ 0
ساعت پرواز
0 نفر
دنبال کننده